My Favorite Movies
| mylesedwin661006's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Garden State (2004, R) |
|
| 2 |
Igby Goes Down (2002, R) |
|
| 3 |
Freddy Got Fingered (2001, R) |
|
| 4 |
Black Snake Moan (2007, R) |
|
| 5 |
Closer (2004, R) |
|
| 6 |
Mozart and the Whale (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Running With Scissors (2006, R) |
|
| 8 |
The Sandlot (1993, PG) |
|
| 9 |
Little Monsters (1989, PG) |
|
| 10 |
A Perfect Fit (2005, G) |
|
| 11 |
Hard Candy (2006, R) |
|
| 12 |
Fearless (1993, R) |
|
| 13 |
Sweet November (2001, PG-13) |
|
| 14 |
Paris (2008, R) |














