My Favorite Movies
| mzatlthiknez's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Freedom Writers (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Crossover (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Blood Diamond (2006, R) |
|
| 5 |
The Last King of Scotland (2006, R) |
|
| 6 |
The Hills Have Eyes (2006, R) |
|
| 7 |
House of Wax (2005, R) |
|
| 8 |
David E. Talbert's The Fabric of a Man (, Unrated) |
|
| 9 |
Perfect Stranger (2007, R) |
|
| 10 |
Catwoman (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Madea Goes to Jail (, PG-13) |
|
| 12 |
Carmen - A Hip Hopera (2001, PG-13) |
|
| 13 |
Norbit (2007, PG-13) |













