My Favorite Movies


  najmo14's Rating My Rating
1
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic
Terrific movie
2
The Outsiders (1983,  PG)
3
The Boy In The Plastic Bubble (1976,  G)
4
Elvis on Tour (1972,  G)
5
Elvis: King of Entertainment (2002,  Unrated)
6
Elvis: Aloha from Hawaii (,  Unrated)
7
Elvis: '68 Comeback Special - Deluxe Edition (,  Unrated)
8
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
9
Saving Private Ryan (1998,  R)
10
The Green Mile (1999,  R)
11
Caved In: Prehistoric Terror (2005,  R)
12
Women of the Prehistoric Planet (1966,  Unrated)
13
Braveheart (1995,  R)
14
Dean Martin - Encore (,  Unrated)
15
Grease (1978,  PG)
16
Rio Bravo (1998,  Unrated)
17
Three Amigos! (1986,  PG)
18
Blue Angels - America's Flying Aces (1996,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments