Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Nameallondastreetzfa's Rating My Rating
1
Paid in Full (2002,  R)
Click to Rate
2
American Gangster (2007,  R)
Click to Rate
3
Cocaine Cowboys (2006,  R)
Click to Rate
4
Cocaine Cowboys 2 (2008,  Unrated)
Click to Rate
5
Belly (1998,  R)
Click to Rate
6
Belly 2: Millionaire Boyz Club (2006,  Unrated)
Click to Rate
7
Scarface (1983,  R)
Click to Rate
8
F.E.D.S. (2003,  Unrated)
Click to Rate
9
Dead Presidents (1995,  R)
Click to Rate
10
Set It Off (1996,  R)
Click to Rate
11
The Players Club (1998,  R)
Click to Rate
12
Friday (1995,  R)
Click to Rate
13
Next Friday (2000,  R)
Click to Rate
14
Friday After Next (2002,  R)
Click to Rate
15
Repos (2006,  Unrated)
Click to Rate
16
Hot Boyz (1999,  R)
Click to Rate
17
Boyz n the Hood (1991,  R)
Click to Rate
18
Menace II Society (1993,  R)
Click to Rate
19
Carlito's Way (1993,  R)
Click to Rate
20
Carlito's Way: Rise to Power (2005,  R)
Click to Rate
21
Blow (2001,  R)
Click to Rate
22
Shooter (2007,  R)
Click to Rate
23
Shoot 'Em Up (2007,  R)
Click to Rate
24
Fresh (1994,  R)
Click to Rate
25
Guilty by Association (2003,  R)
Click to Rate
26
Lockdown (2002,  R)
Click to Rate
27
Kush (2007,  R)
Click to Rate
28
Mirrors (2008,  R)
Click to Rate
29
Wrong Turn 2: Dead End (2007,  Unrated)
Click to Rate
30
Wrong Turn (2003,  R)
Click to Rate
31
The Hills Have Eyes (2006,  R)
Click to Rate
32
The Hills Have Eyes II (2007,  R)
Click to Rate
33
Juice (1992,  R)
Click to Rate
34
Above the Rim (1994,  R)
Click to Rate
35
Cradle 2 the Grave (2003,  R)
Click to Rate
36
Romeo Must Die (2000,  R)
Click to Rate
37
Barbershop (2002,  PG-13)
Click to Rate
38
Barbershop 2 - Back in Business (2004,  PG-13)
Click to Rate
39
All About the Benjamins (2002,  R)
Click to Rate
40
Katt Williams: American Hustle (2007,  Unrated)
Click to Rate
41
Hustle & Flow (2005,  R)
Click to Rate
42
I Am Legend (2007,  PG-13)
Click to Rate
43
Bad Boys (1995,  R)
Click to Rate
44
Bad Boys II (2003,  R)
Click to Rate
45
Selling Game (2004,  Unrated)
Click to Rate
46
Murder City: Home of the Birdman & Lil' Wayne (2008,  Unrated)
Click to Rate
47
A Thin Line Between Love and Hate (1996,  R)
Click to Rate
48
How High (2001,  R)
Click to Rate
49
Mike Epps: Inappropriate Behavior (2005,  Unrated)
Click to Rate
50
House Party 2 (1993,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments