Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  namisijob's Rating My Rating
1
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Click to Rate
2
Superman Returns (2006,  PG-13)
Click to Rate
3
Walk the Line (2005,  PG-13)
Click to Rate
4
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Click to Rate
5
The Forbidden Kingdom (2008,  PG-13)
Click to Rate
6
The Great Debaters (2007,  PG-13)
Click to Rate
7
Steal (2002,  Unrated)
Click to Rate
8
The Incredible Hulk (2008,  PG-13)
Click to Rate
9
The Bourne Supremacy (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
Tropical Reggaetonero (2006,  Unrated)
Click to Rate
11
A Panther in Africa (2004,  Unrated)
Click to Rate
12
Ultimate Avengers 2: Rise of the Panther (2006,  PG-13)
Click to Rate
13
The Happening (2008,  R)
Click to Rate
14
What Happens in Vegas (2008,  PG-13)
Click to Rate
15
Most Wanted (1997,  R)
Click to Rate
16
This Is England (2007,  Unrated)
Click to Rate
17
The Other Boleyn Girl (2008,  PG-13)
Click to Rate
18
The Valley of Light (2007,  Unrated)
Click to Rate
19
Memorial Valley Massacre (Valley of Death) (1988,  R)
Click to Rate
20
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008,  PG-13)
Click to Rate
21
88 Minutes (2008,  R)
Click to Rate
22
Rush Hour 3 (2007,  PG-13)
Click to Rate
23
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
24
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
25
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
26
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
Click to Rate
27
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate
28
Aileen - Life and Death of a Serial Killer (2003,  R)
Click to Rate
29
Ring of Fire 3: Lion Strike (1994,  R)
Click to Rate
30
Volcano - Fountains of Fire (,  Unrated)
Click to Rate
31
Razor's Ring (2007,  Unrated)
Click to Rate
32
Predator (1987,  R)
Click to Rate
33
Ocean's Thirteen (2007,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments