My Favorite Movies
| Natalie30702641's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Loving Annabelle (2006, Unrated) |
|
| 2 |
Lost and Delirious (2001, R) |
|
| 3 |
Unspoken (2005, Unrated) |
|
| 4 |
Maid of Honor (2006, PG) |
|
| 5 |
House of 1000 Corpses (2003, R) |
|
| 6 |
City of Angels (1998, PG-13) |
|
| 7 |
Rosemary's Baby (1968, R) |
|
| 8 |
The Exorcist (1973, R) |
|
| 9 |
Kissing Jessica Stein (2002, R) |
|
| 10 |
The Doors (1991, R) |










