My Favorite Movies


  Natalie31835578's Rating My Rating
1
Follow The Stars Home (2001,  Unrated)
2
The Breakfast Club (1985,  R)
3
The Sisterhood of the Traveling Pants (2005,  PG)
4
Ice Age (2002,  PG)
5
50 First Dates (2004,  PG-13)
6
1408 (2007,  PG-13)
7
Jane Doe (2001,  Unrated)
8
Murder 101 (1991,  PG-13)
9
Still Small Voices (2007,  Unrated)
10
Music and Lyrics (2007,  PG-13)
11
Rent (2005,  PG-13)
12
Odd Girl Out (2005,  PG)
13
Tommy Boy (1995,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments