My Favorite Movies
| nayrouzkfoury9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 2 |
Leopard in the Snow (1978, Unrated) |
|
| 3 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 4 |
Perfume: The Story of a Murderer (2006, R) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 8 |
The Man in the Iron Mask (1977, R) |
|
| 9 |
Charlotte Bronte's Jane Eyre (1996, PG) |
|
| 10 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause (2002, G) |
|
| 11 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause (2006, G) |
|
| 12 |
XXX (2002, PG-13) |
|
| 13 |
Apollo 13 (1995, PG) |
|
| 14 |
City of Ghosts (2003, R) |
|
| 15 |
Oliver Twist (1997, Unrated) |














