My Favorite Movies


  necrogoddess370's Rating My Rating
1
The Hills Have Eyes (2006,  R)
2
The Hills Have Eyes II (The Hills Have Eyes 2) (2007,  R)
3
Final Fantasy VII - Advent Children (2006,  PG-13)
4
Last Order: Final Fantasy VII (2005,  Unrated)
5
Moon Child (,  Unrated)
6
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004,  Unrated)
7
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004,  Unrated)
8
Mortal Kombat (1995,  PG-13)
9
Silent Hill (2006,  R)
10
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
11
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004,  Unrated)
12
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002,  Unrated)
13
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005,  Unrated)
14
The Grudge 2 (2006,  PG-13)
15
The Nightmare Before Christmas (2008,  PG)
16
Final Fantasy - The Spirits Within (2001,  PG-13)
17
Final Fantasy - Unlimited (2001,  Unrated)
18
The Wicker Man (2006,  PG-13)
19
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
20
Final Fantasy X-2 (2003,  Unrated)
21
Fainaru fantajî X (Final Fantasy X) (,  Unrated)
22
Legend of the Crystals based on Final Fantasy (Volume 2) (1994,  Unrated)
23
Legend of the Crystals based on Final Fantasy (Volume 1) (1994,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments