My Favorite Movies
| nedal3kari's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
This Kiss (2007, Unrated) |
|
|
| 2 |
Kiss The Girls (1997, R) |
|
|
| 3 |
French Kiss (1995, PG-13) |
|
|
| 4 |
Black Kiss (2004, Unrated) |
|
|
| 5 |
Kiss of Death (1947, Unrated) |
|
|
| 6 |
Fuck (F*ck) (2006, Unrated) |
|
|
| 7 |
Love: What Is True Love (2003, Unrated) |
|
|
| 8 |
Death in Love (2008, Unrated) |
|
|
| 9 |
Faces of Love (2007, Unrated) |
|
|
| 10 |
Crazy Love (2007) (2007, PG-13) |
|
|
| 11 |
I'm in Love (2006, Unrated) |
|
|
| 12 |
Black Love (2006, Unrated) |
|


