My Favorite Movies
Give list a short description
| neven928's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Romeo Must Die (2000, R) |
|
|
| 2 |
Big Daddy (1999, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Wedding Planner (2001, PG-13) |
|
|
| 4 |
Nutty Professor II - The Klumps (2000, PG-13) |
|
|
| 5 |
Gone in 60 Seconds (2000, PG-13) |
|
|
| 6 |
Legally Blonde (2001, PG-13) |
|
|
| 7 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 8 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
|
| 9 |
Honey (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
|
| 11 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
|
| 12 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
|
| 13 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
|
| 14 |
Madagascar (2005, PG) |
|
|
| 15 |
Stuart Little (1999, PG) |
|
|
| 16 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 17 |
Austin Powers in Goldmember (2002, PG-13) |
|
|
| 18 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 19 |
The Princess Diaries (2001, G) |
|
|
| 20 |
Rush Hour 3 (2007, PG-13) |
|


