My Favorite Movies


  Nick15927's Rating My Rating
1
Ella Enchanted (2004,  PG)
Click to Rate
2
The Shaggy Dog (2006,  PG)
Click to Rate
3
Home Alone (1990,  PG)
Click to Rate
4
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
Click to Rate
5
Mary Poppins (1964,  G)
Click to Rate
6
Scooby-Doo (2002,  PG)
Click to Rate
7
Jack (1996,  PG-13)
Click to Rate
8
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Click to Rate
9
Scooby Doo Movie (,  PG)
Click to Rate
10
The Lizzie McGuire Movie (2003,  PG)
Click to Rate
11
The Game Plan (2007,  PG)
Click to Rate
12
The Cheetah Girls (2003,  Unrated)
Click to Rate
13
The Parent Trap (1998,  PG)
Click to Rate
14
The Little Mermaid II - Return to the Sea (2000,  G)
Click to Rate
15
The Haunted Mansion (2003,  PG)
Click to Rate
16
Hairspray (2007) (2007,  PG)
Click to Rate
17
Big Fat Liar (2002,  PG)
Click to Rate
18
Space Jam (1996,  PG)
Click to Rate
19
Willy Wonka and the Chocolate Factory (1971,  G)
Click to Rate
20
Toy Story (1995,  G)
Click to Rate
21
Air Bud (1997,  PG)
Click to Rate
22
It's the Great Pumpkin, Charlie Brown (1966,  Unrated)
Click to Rate
23
Honey, I Shrunk the Kids (1989,  PG)
Click to Rate
24
School of Rock (2003,  PG-13)
Click to Rate
25
Mrs. Doubtfire (1993,  PG-13)
Click to Rate
26
The Lion King 2 - Simba's Pride (1998,  G)
Click to Rate
27
Chicken Little (2005,  G)
Click to Rate
28
Spy Kids 3-D - Game Over (2003,  PG)
Click to Rate
29
Jumanji (1995,  PG)
Click to Rate
30
Mr. Magorium's Wonder Emporium (2007,  G)
Click to Rate
31
The Santa Clause 2 (,  Unrated)
Click to Rate
32
High School Musical 2 (2007,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments