My Favorite Movies


  nishipathirana's Rating My Rating
1
The Princess Diaries (2001,  G)
2
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004,  G)
3
What a Girl Wants (2003,  PG)
4
The Prince and Me (2004,  PG)
5
Chasing Liberty (2004,  PG-13)
6
A Cinderella Story (2004,  PG)
7
Never Been Kissed (1999,  PG-13)
8
The Prince & Me 3: A Royal Honeymoon (2008,  Unrated)
9
Because I Said So (2007,  PG-13)
10
27 Dresses (2008,  PG-13)
11
Penelope (2006,  PG)
12
The Prince and Me 2 (2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments