My Favorite Movies


  nj127's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
2
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
3
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
5
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)
6
Gekijô ban Naruto: Shippûden - Kizuna (Gekijô ban Naruto: Shippûden 08) (2008,  Unrated)
7
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004,  Unrated)
8
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
9
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! (2006,  Unrated)
10
Gekijô ban naruto: Shippûden (Naruto Shippuden: The Movie) (2007,  Unrated)
11
Naruto: The Lost Story (2007,  Unrated)
12
Naruto the Movie 3 (2006,  Unrated)
13
The Fall (2006,  R)
14
Bleach: Memories of Nobody (2006,  Unrated)
15
Bleach (2004,  Unrated)
16
Bleach: The DiamondDust Rebellion (2007,  Unrated)
17
Beg! (2001,  Unrated)
18
Beg! (1994,  Unrated)
19
Badinage (2009,  Unrated)
20
Past The Bleachers (1995,  Unrated)
21
Beyblade - Fierce Battle (2005,  Unrated)
22
Beyblade (2001,  Unrated)
23
Twilight (2008,  PG-13)
24
Twilight (2008,  PG)
25
Twilight Zone: The Movie (1983,  PG)
26
The Twilight Samurai (Tasogare Seibei) (2004,  Unrated)
27
Dragonlance: Dragons of Autumn Twilight (2007,  Unrated)
28
Twilight (1998,  R)
29
Twilight of the Dark Master (1997,  Unrated)
30
The Twilight of the Golds (1997,  PG-13)
31
Tokyo Twilight (1957,  Unrated)
32
Twilight of the Ice Nymphs (1998,  Unrated)
33
Servants of Twilight (1991,  R)
34
Twilight's Last Gleaming (1977,  R)
35
Hua yue jia qi (Love in the Time of Twilight) (1995,  Unrated)
36
Twilight Dancers (2006,  Unrated)
37
Dancing in Twilight (2005,  Unrated)
38
The Twilight (2002,  Unrated)
39
Twilight of the Forbidden City (1992,  Unrated)
40
Duelle: Une Quarantaine (Twilight: A Quarantine) (1976,  Unrated)
41
Saye Roshan (Twilight) (2001,  Unrated)
42
Hosszú Alkony (Long Twilight) (1997,  Unrated)
43
Twilight Watch (,  Unrated)
44
Tasogare sakaba (Twilight Saloon) (1955,  Unrated)
45
Twilight of Honor (1963,  Unrated)
46
Twilight on the Rio Grande (1947,  Unrated)
47
Collégiennes (The Twilight Girls) (1957,  Unrated)
48
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)
49
Twilight in the Sierras (1950,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments