Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  nolialvarez's Rating My Rating
1
Patch Adams (1998,  PG-13)
Click to Rate
2
A Clay Aiken Christmas (,  Unrated)
Click to Rate
3
Eloise at Christmastime (2003,  Unrated)
Click to Rate
4
Rodgers & Hammerstein's Cinderella (1957,  Unrated)
Click to Rate
5
The Cat That Looked at a King (2002,  Unrated)
Click to Rate
6
Meet the Cast of Shrek 2 (2004,  Unrated)
Click to Rate
7
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2000,  G)
Click to Rate
8
Darling Lili (1970,  G)
Click to Rate
9
The Princess Diaries (2001,  G)
Click to Rate
10
Mary Poppins (1964,  G)
Click to Rate
11
Little Miss Marker (1980,  PG)
Click to Rate
12
Duet for One (1986,  R)
Click to Rate
13
Blame It on Fidel (La Faute a Fidel) (2006,  Unrated)
Click to Rate
14
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Click to Rate
15
Give Out, Sisters (1942,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments