My Favorite Movies
| NotSoLittleJon's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 2 |
Aliens (1986, R) |
|
| 3 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 4 |
The Nightmare Before Christmas (2008, PG) |
|
| 5 |
Live Free or Die Hard (2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Casino Royale (2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Bourne Supremacy (2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Bourne Ultimatum (2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Mummy (1999, PG-13) |
|
| 11 |
The Fifth Element (1997, PG-13) |











