My Favorite Movies


  NumberFiveWithABullet's Rating My Rating
1
High Fidelity (2000,  R)
2
American History X (1998,  R)
3
The Dangerous Lives of Altar Boys (2002,  R)
4
Garden State (2004,  R)
Garden State
this film is great zach braff is a genious. It has a brilliant soundtrack.
5
Brick (2006,  R)
6
Dogma (1999,  R)
7
American Psycho (2000,  R)
8
The Jacket (2005,  R)
9
Punch-Drunk Love (2002,  R)
10
Mallrats (1995,  R)
11
Final Fantasy VII - Advent Children (2006,  PG-13)
12
Chasing Amy (1997,  R)
13
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)
14
Lord of War (2005,  R)
15
Fight Club (1999,  R)
16
Transformers (2007,  PG-13)
Transformers
LOVED IT!......SO MUCH!!!
17
The Dark Knight (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments