My Favorite Movies
| nwing23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ghost Busters (Ghostbusters) (1984, PG) |
|
| 2 |
Ghostbusters 2 (1989, PG) |
|
| 3 |
Dawn of the Dead (2004, R) |
|
| 4 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
| 5 |
X2 (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Remember the Titans (2000, PG) |
|
| 7 |
The Lion King (1994, G) |
|
| 8 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
| 9 |
Shaun of the Dead (2004, R) |
|
| 10 |
The Waterboy (1998, PG-13) |
|
| 11 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
| 12 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
| 13 |
Hellboy (2004, PG-13) |
|
| 14 |
The Punisher (2004, R) |














