My Favorite Movies
| obhenx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rambo (Rambo IV) (2008, R) |
|
| 2 |
Rambo III (1988, R) |
|
| 3 |
Rambo: First Blood Part II (1985, R) |
|
| 4 |
First Blood (Rambo: First Blood) (1982, R) |
|
| 5 |
Munich (2005, R) |
|
| 6 |
Sword of Gideon (1986, Unrated) |
|
| 7 |
Predator (1987, R) |
|
| 8 |
Predator 2 (1990, R) |
|
| 9 |
AVP - Alien Vs. Predator (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) (2007, R) |
|
| 11 |
Broken Arrow (1996, R) |
|
| 12 |
The Rock (1996, R) |
|
| 13 |
Desperado (1995, R) |
|
| 14 |
Wild Wild West (1999, PG-13) |
|
| 15 |
From Dusk Till Dawn (1996, R) |
|
| 16 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
| 17 |
The X-Files: The Unopened File (1996, Unrated) |
|
| 18 |
The X-Files - Fight the Future (1998, PG-13) |
|
| 19 |
The X-Files: I Want to Believe (The X Files 2) (2008, PG-13) |
|
| 20 |
In Cold Blood (1996, Unrated) |
|
| 21 |
Sum of Existence (2004, Unrated) |
|
| 22 |
Derailed (2005, R) |
|
| 23 |
Conspiracy (2008, R) |
|
| 24 |
The Master of Disguise (2002, PG) |






















