My Favorite Movies
| odinh's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The NeverEnding Story (1984, PG) |
|
|
| 2 |
Oliver Twist (2000, PG-13) |
|
|
| 3 |
Dead End (2003) (2003, R) |
|
|
| 4 |
The Hole (2001, R) |
|
|
| 5 |
Never Been Kissed (1999, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Wedding Singer (1997, PG-13) |
|
|
| 7 |
Music and Lyrics (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
Love Actually (2003, R) |
|
|
| 9 |
Pride and Prejudice (, Unrated) |
|
|
| 10 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
|
| 11 |
Elizabethtown (2005, PG-13) |
|
|
| 12 |
High Fidelity (2000, R) |
|
|
| 13 |
Chasing Amy (1997, R) |
|
|
| 14 |
Little Miss Sunshine (2006, R) |
|
|
| 15 |
Cry Baby (1990, PG-13) |
|
|
| 16 |
The Game (1997, R) |
|
|
| 17 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
|
| 18 |
Smiley Face (2007, R) |
|


