My Favorite Movies
| OfficialMyspaceOfSim's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
10.5: Apocalypse (2006, Unrated) |
|
|
| 2 |
10.5 (2004, Unrated) |
|
|
| 3 |
Alvin and the Chipmunks (2007, PG) |
|
|
| 4 |
Alvin and the Chipmunks Meet the Wolfman (2000, PG) |
|
|
| 5 |
Sonic the Hedgehog: The Movie (1999, G) |
|
|
| 6 |
Magma: Volcanic Disaster (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
Hancock (2008, PG-13) |
|
|
| 9 |
Category 6 - Day of Destruction (2004, Unrated) |
|
|
| 10 |
Solar Strike (Solar Attack) (2005, Unrated) |
|
|
| 11 |
The Seeker: The Dark Is Rising (2007, PG) |
|
|
| 12 |
Jumper (2008, PG-13) |
|


