My Favorite Movies
| omarserigrafia's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 2 |
Ghost (1990, R) |
|
| 3 |
Ghost Dog - The Way of the Samurai (2000, R) |
|
| 4 |
Scooby-Doo and the Witch's Ghost (1999, Unrated) |
|
| 5 |
Charlie's Ghost Story, (Charlie's Ghost: The Story of Coronado) (1994, PG) |
|
| 6 |
Hell Ride (2008, R) |
|
| 7 |
Pray the Devil Back to Hell (2008, Unrated) |
|
| 8 |
Redemption: A Mile from Hell (2009, R) |
|
| 9 |
Jason Goes to Hell - The Final Friday (1993, R) |
|
| 10 |
Paura nella cittą dei morti viventi (City Of The Living Dead) (The Gates of Hell) (1980, R) |
|
| 11 |
Highway to Hell (1992, R) |
|
| 12 |
Curse of the Wolf (2008, Unrated) |
|
| 13 |
Wolf Creek (2005, R) |













omarserigrafia posted 259 days ago
les envio mis peliculas favoritas espero les guste y comenten