My Favorite Movies


  orchestranerd2's Rating My Rating
1
Rent (2005,  PG-13)
2
Across the Universe (2007,  PG-13)
3
Fried Green Tomatoes (1991,  PG-13)
4
What's Cooking? (2000,  PG-13)
5
Connie And Carla (2004,  PG-13)
6
The First Wives Club (1996,  PG)
7
Juno (2007,  PG-13)
8
Where the Heart Is (2000,  PG-13)
9
Moulin Rouge! (2001,  PG-13)
10
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
11
Sybil (2007,  Unrated)
12
Deck the Halls (2006,  PG)
13
Running With Scissors (2006,  R)
14
Beaches (1988,  PG-13)
15
Just Friends (2005,  PG-13)
16
Return to Me (2000,  PG)
17
Little Black Book (2004,  PG-13)
18
Mean Girls (2004,  PG-13)
19
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
20
Vinegar Hill (2005,  Unrated)
21
The Mummy (1999,  PG-13)
22
The Mummy Returns (2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments