My Favorite Movies


  packerman8888's Rating My Rating
1
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
2
Training Day (2001,  R)
3
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
I Love this movie
4
The Hills Have Eyes (2006,  R)
The Hills Have Eyes
The movie was great
5
Spider-Man (2002,  PG-13)
6
Spider-Man 2 (2004,  PG-13)
Spider-Man 2
keeps getting better
7
Love and Basketball (2000,  PG-13)
8
X-Men (2000,  PG-13)
9
Men in Black II (2002,  PG-13)
10
X2 (2003,  PG-13)
11
Men in Black (1997,  PG-13)
12
See No Evil (2006,  R)
13
Austin Powers - International Man of Mystery (1997,  PG-13)
14
Austin Powers in Goldmember (2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments