My Favorite Movies
| PaulaPaula113's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Wedding Singer (1997, PG-13) |
|
|
| 2 |
Pay It Forward (2000, PG-13) |
|
|
| 3 |
Crazylove (2005, R) |
|
|
| 4 |
Shooting Vegetarians (2005, Unrated) |
|
|
| 5 |
Shaun of the Dead (2004, R) |
|
|
| 6 |
Hot Fuzz (2007, R) |
|
|
| 7 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 8 |
Die Hard (1988, R) |
|
|
| 9 |
Con Air (1997, R) |
|
|
| 10 |
Flight of the Navigator (1986, PG) |
|



