My Favorite Movies


  1. paulinedao
  2. princesz

my life ever movies

  paulinedao's Rating My Rating
1
Twilight (2008,  PG-13)
2
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
3
Friday the 13th (2009,  R)
4
30 Days of Night (2007,  R)
5
P2 (2007,  R)
6
Vacancy (2007,  R)
7
Monsters vs. Aliens (2009,  PG)
Monsters vs. Aliens
I want To see This movies,....
8
17 Again (2009,  PG-13)
9
Fighting (2009,  PG-13)
Fighting
It looks like action!!!!
10
The Ghosts of Girlfriends Past (2009,  PG-13)
The Ghosts of Girlfriends Past
ohh,.. soooooo ggooooooo----lkjjh
11
Hannah Montana: The Movie (2009,  G)
Hannah Montana: The Movie
sing sing,..
hannnah montanahm,moij
12
Camp Rock (2008,  G)
Camp Rock
well,.. kind musical and stunning good,..
13
Hot Fuzz (2007,  R)
Hot Fuzz
wow as in it's action,..
i thought in the first see,..
it's kind of ugly but it's amazing!!!
14
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
15
Jumper (2008,  PG-13)
Jumper
well it's good
16
Hana yori dango: Fainaru, (Boys Over Flowers: Final) (2008,  PG)
Hana yori dango: Fainaru, (Boys Over Flowers: Final)
gosh i think it's good
17
27 Dresses (2008,  PG-13)
27 Dresses
oh my this is one of my favorite it's super!!!!!
18
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)
19
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian (2009,  PG)
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian
it's so action and super movies ,...
20
Enchanted (2007,  PG)
Enchanted
super fairytale,..
21
My Sassy Girl (2008,  PG-13)
22
The Proposal (2009,  PG-13)
The Proposal
wow i watch thriller and it's really promising,....
23
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous (2005,  PG-13)
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous
it's sooo,... beautiful,......
24
Wanted (2008,  R)
Wanted
wow,.... it's super action!!!!
25
Journey to the Center of the Earth (Journey to the Center of the Earth 3D) (2008,  PG)
Journey to the Center of the Earth (Journey to the Center of the Earth 3D)
,..well not bad,...
26
Georgia Rule (2007,  R)
Georgia Rule
,...well i dont quite understand it.,,... but i think it's good,...
27
Princess Protection Program (2009,  Unrated)
Princess Protection Program
it's totally pRinCess,...
28
The Ruins (2008,  R)
The Ruins
it's a totally a thrill,..
29
The Messengers (2007,  PG-13)
30
Little Ashes (2009,  R)
31
Sydney White (2007,  PG-13)
Sydney White
super fab,...
32
The Notebook (2004,  PG-13)
The Notebook
so perfect love story,..
33
A Walk to Remember (2002,  PG)
A Walk to Remember
,...it's winner for all of us,..
34
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
13 Going on 30 (Suddenly 30)
,....beautiful role for immature!!!!
35
Zombieland (2009,  R)
36
Another Cinderella Story (2008,  PG)
Another Cinderella Story
i hope it's good!!
37
Saw VI (2009,  R)
38
One Missed Call (2008,  PG-13)
One Missed Call
it's really scary the impact of the movie is soooo good!!!!
39
Sex and the City (2008,  R)
Sex and the City
it's good movie about romance it's kind of magulo!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments