My Favorite Movies


  philj0833's Rating My Rating
1
American Pie (1999,  R)
2
50 First Dates (2004,  PG-13)
3
Braveheart (1995,  R)
4
The Matrix (1999,  R)
5
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
6
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
7
Gladiator (2000,  R)
8
There's Something About Mary (1998,  R)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
10
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
11
School of Rock (2003,  PG-13)
12
White Chicks (2004,  PG-13)
13
Scary Movie (2000,  R)
14
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
15
Fast and Furious (2009,  PG-13)
16
The Last of the Mohicans (1992,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments