My Favorite Movies
| piscesgirley75's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Major Payne (1994, PG-13) |
|
| 3 |
Blade (1998, R) |
|
| 4 |
Blade - Trinity (2004, R) |
|
| 5 |
Blade II (Blade 2) (2002, R) |
|
| 6 |
White Men Can't Jump (1992, R) |
|
| 7 |
Drop Zone (1994, R) |
|
| 8 |
Passenger 57 (1992, R) |
|
| 9 |
Wild Wild West (1999, PG-13) |
|
| 10 |
Wildcats (1986, R) |
|
| 11 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Waterboy (1998, PG-13) |
|
| 13 |
Little Nicky (2000, PG-13) |
|
| 14 |
Billy Madison (1995, PG-13) |
|
| 15 |
Bulletproof (1996, R) |
|
| 16 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
| 17 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 18 |
Mr. Deeds (2002, PG-13) |
|
| 19 |
The Wedding Singer (1997, PG-13) |



















