My Favorite Movies
| PlAyBoYrAvErKiNkYkT's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Exorcist (1973, R) |
|
| 2 |
Little Shop of Horrors (1986, PG-13) |
|
| 3 |
Wrong Turn (2003, R) |
|
| 4 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Hide and Seek (2005, R) |
|
| 6 |
The Shining (1980, R) |
|
| 7 |
The Exorcism of Emily Rose (2005, PG-13) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 10 |
Deja Vu (2006, PG-13) |










