My Favorite Movies
| playhardchic's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Just Friends (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
Superbad (2007, R) |
|
|
| 3 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
|
| 5 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 6 |
1408 (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
|
| 9 |
Knocked Up (2007, R) |
|
|
| 10 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 12 |
License to Wed (2007, PG-13) |
|
|
| 13 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007, PG-13) |
|



