My Favorite Movies
| polmarypearl's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 7 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 9 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
|
| 10 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
|
| 11 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
|
| 12 |
Titanic (1997, PG-13) |
|



