My Favorite Movies
| POPCORNeyelashesX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 4 |
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004, PG) |
|
| 5 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Producers (2005, PG-13) |
|
| 8 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Brothers Grimm (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Chicago (2002, PG-13) |
|
| 11 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Phantom of the Opera (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984, PG) |
|
| 14 |
The Emperor's New Groove (2000, G) |
|
| 15 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 16 |
High School Musical (2006, Unrated) |
















