Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  portialaanddeperrian's Rating My Rating
1
Titanic (1997,  PG-13)
2
Freedom Writers (2007,  PG-13)
3
Take the Lead (2006,  PG-13)
4
America (2009,  Unrated)
America
i love this movie so much i could watch it all day everyday
5
Madea's Family Reunion (2006,  PG-13)
6
Transformers (2007,  PG-13)
7
Taken (2009,  PG-13)
8
No One Would Tell (1996,  Unrated)
9
Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal (2008,  Unrated)
10
Twilight (2008,  PG-13)
Twilight
this movie is nothin like the book, but it still really good.
11
The House Bunny (2008,  PG-13)
The House Bunny
this movie is hilarious.
12
Hairspray (2007,  PG)
13
The Curious Case of Benjamin Button (2008,  PG-13)
14
The Dark Knight (2008,  PG-13)
15
Madea Goes to Jail (2009,  PG-13)
16
Prom Night (2008,  PG-13)
17
My Daughter's Secret (2007,  Unrated)
18
Diary of a Mad Black Woman (2005,  PG-13)
19
The Tenth Circle (2008,  Unrated)
20
True Confessions of a Hollywood Starlet (2008,  Unrated)
21
Ghost (1990,  R)
Ghost
i never get tired of watchin this movie.
22
She's the Man (2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments