My Favorite Movies


  PortoSpawn's Rating My Rating
1
The Warriors (1979,  R)
2
Virtuosity (1995,  R)
3
What's Eating Gilbert Grape (1993,  PG-13)
4
Blow (2001,  R)
5
Fear and Loathing in Las Vegas (1998,  R)
6
The Ninth Gate (1999,  R)
7
Spawn (1997,  PG-13)
8
The Shawshank Redemption (1994,  R)
9
The Running Man (1987,  R)
10
The Basketball Diaries (1995,  R)
11
Religulous (2008,  R)
Religulous
best movie ever, he get alot of bigheads to say WERY stupid and funny things and when relised they just studder hehehe, its a MUST, THEN U CAN WAY YOUR RELIGION - STUPIDS HAHAHA

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments