My Favorite Movies
| princessgirlpowergir's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Radio (2003, PG) |
|
| 2 |
World Trade Center (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Flight 93 (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Daddy Day Care (2003, PG) |
|
| 5 |
Are We There Yet? (2005, PG) |
|
| 6 |
Are We Done Yet? (2007, PG) |
|
| 7 |
The Benchwarmers (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Fantastic Four (2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Man in the Moon (1991, PG-13) |
|
| 10 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 11 |
The Simpsons Movie (2007, PG-13) |











