My Favorite Movies
| princessmel62656's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pitch Black (2000, R) |
|
| 2 |
Dark Fury - The Chronicles of Riddick (2004, Unrated) |
|
| 3 |
The Chronicles of Riddick (2004, Unrated) |
|
| 4 |
Diary of a Mad Black Woman (2005, PG-13) |
|
| 5 |
Madea's Family Reunion (2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Long Kiss Goodnight (1996, R) |
|
| 7 |
Lean on Me (1989, PG-13) |
|
| 8 |
Gridiron Gang (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Cliffhanger (1993, R) |
|
| 10 |
First Blood (Rambo: First Blood) (1982, R) |
|
| 11 |
Rambo: First Blood Part II (1985, R) |
|
| 12 |
Rambo III (1988, R) |
|
| 13 |
Drop Dead Fred (1991, PG-13) |
|
| 14 |
The Fifth Element (1997, PG-13) |
|
| 15 |
Die Hard (1988, R) |
|
| 16 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990, R) |
|
| 17 |
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995, R) |
|
| 18 |
Live Free or Die Hard (2007, PG-13) |
|
| 19 |
Mad Max (1979, R) |
|
| 20 |
Mad Max 2 (The Road Warrior) (1981, R) |
|
| 21 |
Mad Max Beyond Thunderdome (Mad Max 3) (1985, PG-13) |





















