My Favorite Movies
| Priyachan23122552's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Mallrats (1995, R) |
|
|
| 2 |
Chasing Amy (1997, R) |
|
|
| 3 |
Dogma (1999, R) |
|
|
| 4 |
Fight Club (1999, R) |
|
|
| 5 |
The Usual Suspects (1995, R) |
|
|
| 6 |
Office Space (1999, R) |
|
|
| 7 |
Initial D (1999, Unrated) |
|
|
| 8 |
Please Teacher! (2002, Unrated) |
|
|
| 9 |
Trigun (1999, Unrated) |
|
|
| 10 |
Akira (1989, R) |
|
|
| 11 |
Negima (2005, Unrated) |
|
|
| 12 |
Ah! My Goddess (2005, Unrated) |
|
|
| 13 |
Azumanga Daioh (2002, Unrated) |
|
|
| 14 |
Rurouni Kenshin (1997, Unrated) |
|


