My Favorite Movies
| psteph98's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Interview with the Vampire (1994, R) |
|
| 2 |
28 Days Later (2003, R) |
|
| 3 |
28 Weeks Later... (2007, R) |
|
| 4 |
Bram Stoker's Dracula (1992, R) |
|
| 5 |
Dracula (1958, Unrated) |
|
| 6 |
House on Haunted Hill (1999, R) |
|
| 7 |
Return to the House on Haunted Hill (2002, R) |
|
| 8 |
Dracula (1931, Unrated) |
|
| 9 |
Dracula (1979, R) |
|
| 10 |
House On Haunted Hill (1959, Unrated) |
|
| 11 |
What's Love Got To Do With It? (1993, R) |











