You are not logged in.
Sign In or Register
Home
Movies
In Theaters
On DVD
Rate Movies
Recommended Movies
Actors
Actor Home
Actor Photos
Actress Photos
Random Actor
News
Top Stories
Most Recent
My Saved Stories
My Submitted Stories
Profile
"
My Profile
My Ratings
My Lists
My Favorite Actors
My Favorite Photos
My Favorite Videos
Skins Gallery
My Friends
My Friends
My Conversations
My Friends' Reviews
Movie Night Planner
Invite
Meet People
People You May Know
People Like Me
People Online Now
Top User Charts
Find a User
Movie Compatibility Test
Fun Stuff
Watch Now
Never-Ending Quiz
|
Quizzes
|
Polls
|
Lists
|
Videos
|
Photos
|
Forums
|
Wiki
More Lists
|
Create a List
Top Lists
Related Lists
Cartoons
by
Susanne
Barbi, Narnia &Stars
by
Jess
Animated Movies
by
Lesley
My old VHS collection
by
Leonor
bambinoangel's new List
by
Kristi
View More Lists
Share this List
Share this link by email, IM, or post it anywhere
My Favorite Movies
Next list
rachel
psychecupid143's Rating
My Rating
1
The Swan Princess II (The Swan Princess and the Secret of the Castle)
(1998, G)
2
Diana: Last Days of a Princess
(2007, Unrated)
3
Diana: Portrait of a Princess
(2007, Unrated)
4
The Princess of Nebraska
(2007, Unrated)
5
NBC News Presents: Diana Revealed
(2006, Unrated)
6
The Princess Collection
(2005, Unrated)
7
The Lost Princess
(2005, Unrated)
8
Princess Raccoon
(2005, Unrated)
9
Detatoko Princess
(1997, Unrated)
10
The Ice Princess
(1995, Unrated)
11
The Princess Yang Kwei Fei (Yôkihi)
(1955, Unrated)
12
Princess Nicotine; or, The Smoke Fairy
(1909, Unrated)
13
The Swan Princess: Escape from Castle Mountain
(, G)
14
Sonny Chiba's Dragon Princess (Hissatsu onna kenshi)
(, Unrated)
15
Princess Raccoon (Operetta tanuki goten)
(, Unrated)
16
A Little Princess
(1995, G)
17
Ice Princess
(2005, G)
18
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement
(2000, G)
19
Born Romantic
(2000, R)
20
The Princess Diaries
(2001, G)
21
Princess Caraboo
(1994, PG)
22
The Swan Princess
(1995, G)
23
The Princess Blade
(2001, R)
24
Romantic Comedy
(1983, PG)
25
Princess in Love
(1996, Unrated)
26
Princess of Thieves
(2001, Unrated)
27
Elf Princess Rane
(2000, Unrated)
28
Little Princess
(1939, G)
29
Princess Protection Program
(2008, Unrated)
30
Princess
(2008, G)
31
Princess
(2007, Unrated)
32
Barbie as the Island Princess
(2007, G)
33
Korogare! Tamako (Princess in an Iron Helmet)
(2006, Unrated)
34
Orora gongju (Princess Aurora)
(2005, Unrated)
35
Maya the Indian Princess
(2005, Unrated)
36
Mob Princess
(2003, Unrated)
37
Seung Fei (Princess D)
(2002, Unrated)
38
Arîte hime (Princess Arete)
(2001, Unrated)
39
The Ruby Princess Runs Away
(2001, Unrated)
40
The Yarn Princess (More Than a Miracle)
(1994, Unrated)
41
Piccolo grande amore (Pretty Princess)
(1993, Unrated)
42
Quarterback Princess
(1983, Unrated)
43
Cosmic Princess
(1976, Unrated)
44
Pysná princezna (Proud Princess)
(1952, Unrated)
45
Princess O'Rourke
(1943, Unrated)
46
The Princess Comes Across
(1936, Unrated)
Comments (0)
Post a comment
Recent Comments