My Favorite Movies
| punkrocprinces90's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The 40 Year Old Virgin (2005, R) |
|
| 2 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy (2004, PG-13) |
|
| 3 |
Big Daddy (1999, PG-13) |
|
| 4 |
Can't Hardly Wait (1998, PG-13) |
|
| 5 |
Clerks (1994, R) |
|
| 6 |
Clerks II (2006, R) |
|
| 7 |
Dazed and Confused (1993, R) |
|
| 8 |
Factory Girl (2007, R) |
|
| 9 |
Garden State (2004, R) |
|
| 10 |
The Hangover (2009, R) |
|
| 11 |
Never Been Kissed (1999, PG-13) |
|
| 12 |
Party Monster (2003, R) |
|
| 13 |
Pi (1998, R) |
|
| 14 |
Requiem for a Dream (2000, R) |
|
| 15 |
SLC Punk (1998, R) |














