My Favorite Movies


  puresweetcountrygurl's Rating My Rating
1
Charlie's Angels (2000,  PG-13)
2
Charlie's Angels - Full Throttle (2003,  PG-13)
3
Land of the Lost (2009,  PG-13)
4
Michael Jackson - Moonwalker (1988,  G)
5
The Waltons The Children's Carol (1972,  Unrated)
6
Against a Crooked Sky (1975,  Unrated)
7
Night Falls (La Noche avanza) (1952,  Unrated)
8
The Notebook (2004,  PG-13)
9
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
10
Grease (1978,  PG)
11
Shrek (2001,  PG)
12
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
13
Pretty Woman (1990,  R)
14
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
15
A Walk to Remember (2002,  PG)
16
The Green Mile (1999,  R)
17
The Breakfast Club (1985,  R)
18
Little Miss Sunshine (2006,  R)
19
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
20
Remember the Titans (2000,  PG)
21
Back to the Future (1985,  PG)
22
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
23
The Lost Treasure of the Grand Canyon (2008,  PG)
24
The Tillamook Treasure (2008,  Unrated)
25
Muppet Treasure Island (1996,  G)
26
Treasure Planet (2002,  PG)
27
DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp (1990,  G)
28
The Treasure of the Sierra Madre (1948,  Unrated)
29
Treasure Island (Devil's Treasure) (1990,  Unrated)
30
Treasure Island Kids: The Pirates of Treasure Island (2006,  Unrated)
31
Treasure Island Kids 3: The Mystery of Treasure Island (2006,  Unrated)
32
Treasure Island (1950,  PG)
33
The Adventures of Young Indiana Jones: Treasure of the Peacock's Eye (1995,  Unrated)
34
Treasure Island (1998,  PG-13)
35
MacGyver: Lost Treasure of Atlantis (1994,  Unrated)
36
Treasure of the Hidden Planet (2004,  Unrated)
37
Treasure Hunt (2003,  Unrated)
38
Treasure Island (2005,  Unrated)
39
Fenomenal e il tesoro di Tutankamen (Phenomenal and the Treasure of Tutankamen) (1968,  Unrated)
40
Treasure Island (1973,  Unrated)
41
Pirates of Treasure Island (2006,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments