My Favorite Movies


  pussikat's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
great movie...
really funny!
2
Wedding Crashers (2005,  R)
3
Grease (1978,  PG)
Grease
i luv it!!!!!!!! better dan da 2nd 1!
4
Clueless (1995,  PG-13)
Clueless
good movie.... even though its made in 1995..lol
5
Little Man (2006,  PG-13)
Little Man
soooo...
FUNNY.
6
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
FANTASTIC!!!!
7
The Hot Chick (2002,  PG-13)
The Hot Chick
kool
8
Titanic (1997,  PG-13)
9
Stick It (2006,  PG-13)
Stick It
pretty good 2...
10
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Scary Movie 4
the best yet!
11
She's the Man (2006,  PG-13)
She's the Man
good & funny
12
High School Musical (2006,  Unrated)
High School Musical
i luv it!!!!!!!!
13
Bring It On (2000,  PG-13)
Bring It On
pretty good
14
Little Nicky (2000,  PG-13)
15
Material Girls (2006,  PG)
Material Girls
pretty good.
16
Crossroads (2002,  PG-13)
Crossroads
its on ok movie..
17
My Super Ex-Girlfriend (2006,  PG-13)
18
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Meet The Fockers
sooo funny...
luv the name!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments