My Favorite Movies


  Qimicute's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
i like the story of this movies
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
4
Wrong Turn (2003,  R)
5
Wrong Turn 2: Dead End (2007,  Unrated)
6
The Hills Have Eyes II (The Hills Have Eyes 2) (2007,  R)
7
The Hills Have Eyes (2006,  R)
8
Ever After - A Cinderella Story (1998,  PG-13)
9
A Cinderella Story (2004,  PG)
10
50 First Dates (2004,  PG-13)
11
Charlie's Angels - Full Throttle (2003,  PG-13)
12
Charlie's Angels (2000,  PG-13)
13
28 Days Later (2003,  R)
14
Dead Alive (Braindead) (1993,  R)
15
Underworld: The Rise of the Lycans (2009,  R)
16
Underworld: Evolution (2006,  R)
17
Alvin and the Chipmunks (2007,  PG)
18
Curse of the Wolf (2008,  Unrated)
19
Perfume: The Story of a Murderer (2006,  R)
20
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
21
Josh (2000,  Unrated)
22
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
23
Kung Fu Panda (2008,  PG)
24
Shark Tale (2004,  PG)
25
Hancock (2008,  PG-13)
26
I Am Legend (2007,  PG-13)
27
I, Robot (2004,  PG-13)
28
Charlotte's Web (2006,  G)
29
Hide and Seek (2005,  R)
30
Dreamer: Inspired by a True Story (2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments