My Favorite Movies
| QTPieTae's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Friday After Next (2002, R) |
|
| 2 |
Next Friday (2000, R) |
|
| 3 |
Madea Goes to Jail (, PG-13) |
|
| 4 |
How High (2001, R) |
|
| 5 |
Madea's Class Reunion (2003, Unrated) |
|
| 6 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 7 |
Taxi (2004, PG-13) |
|
| 8 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 9 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
| 10 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004, PG-13) |
|
| 11 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Meet the Browns (2004, Unrated) |












