My Favorite Movies
| rach1998's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Camp Rock (2008, G) |
|
| 2 |
WALL-E (2008, G) |
|
| 3 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 4 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 5 |
High School Musical 3: Senior Year (2008, G) |
|
| 6 |
Mr. Magorium's Wonder Emporium (2007, G) |
|
| 7 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
| 8 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 9 |
Bridge to Terabithia (2007, PG) |
|
| 10 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |










