My Favorite Movies
| raiderchick152006's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Marine (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Absolute Zero (2007, Unrated) |
|
| 5 |
Ghost Ship (2002, R) |
|
| 6 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 7 |
The Prestige (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 10 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Premonition (2007, PG-13) |
|
| 12 |
Silent Hill (2006, R) |
|
| 13 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 14 |
The Hills Have Eyes (2006, R) |














