Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  RainbowDrugz's Rating My Rating
1
Spider-Man (2002,  PG-13)
Spider-Man 5.0 Stars
good
Click to Rate
2
Spider-Man 2 (2004,  PG-13)
Spider-Man 2 5.0 Stars
KOOL!
Click to Rate
3
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
Spider-Man 3 5.0 Stars
cool! Awesome....VENOM...SANDMAN....SPIDEY....GREEN GOBLIN'S SON!!!! OMG! WATS NEXT?!
Click to Rate
4
Scary Movie (2000,  R)
Scary Movie 5.0 Stars
duh....its funny
Click to Rate
5
Scary Movie 2 (2001,  R)
Click to Rate
6
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate
8
The Messengers (2007,  PG-13)
The Messengers 5.0 Stars
freaking awesome
Click to Rate
9
Accepted (2006,  PG-13)
Accepted 5.0 Stars
FUNNY LOSERS!
Click to Rate
10
Employee of the Month (2006,  PG-13)
Click to Rate
11
Waiting (2005,  R)
Waiting 5.0 Stars
GROSS BUT FUNNY
Click to Rate
12
She's the Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
13
Night at the Museum (2006,  PG)
Click to Rate
14
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith 5.0 Stars
I like it it's cool.....so much action and stabbing eachothers backs..lol
Click to Rate
15
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks 5.0 Stars
Halarious Love the Wayans brothers.....haha
Click to Rate
16
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl 5.0 Stars
COOL!
Click to Rate
17
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 5.0 Stars
NICE PIRATE ACTIONS
Click to Rate
18
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 5.0 Stars
This was AWESOME!!!
Click to Rate
19
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls 5.0 Stars
hey man this happens....but cool
Click to Rate
20
50 First Dates (2004,  PG-13)
50 First Dates 5.0 Stars
funny.....sad if it happens....but still great movie
Click to Rate
21
Kung Pow! Enter the Fist (2002,  PG-13)
Kung Pow! Enter the Fist 5.0 Stars
this is ROFLOL!
Click to Rate
22
Fantastic Four (2005,  PG-13)
Fantastic Four 5.0 Stars
AWESOME! SPECIALLY THE HUMAN TORCH!
Click to Rate
23
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 5.0 Stars
OMG!!!! THIS MOVIE IS GONNA BE FREAKING AWESOME!!!! I LOVE MARVEL MOVIES!!!!!
Click to Rate
24
The Invisible (2007,  PG-13)
The Invisible 5.0 Stars
Best movie I've seen!!!!!
Click to Rate
25
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) 5.0 Stars
HAVEN'T SEEN IT IN 3-D
BUT ITS STILL GOOD
I ? TIS MOVIE!
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments