My Favorite Movies
all about romance
| raingurlforyou's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 2 |
A Lot Like Love (2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 4 |
You've Got Mail (1998, PG) |
|
| 5 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 6 |
A Walk in the Clouds (1995, PG-13) |
|
| 7 |
If Only (2004, PG-13) |
|
| 8 |
Serendipity (2001, PG-13) |
|
| 9 |
Wicker Park (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Must Love Dogs (2005, PG-13) |
|
| 11 |
P.S. I Love You (2007, PG-13) |
|
| 12 |
I Will Always Love You (2006, Unrated) |
|
| 13 |
Sleepless in Seattle (1993, PG) |
|
| 14 |
Autumn in New York (2000, PG-13) |
|
| 15 |
Sweet Home Alabama (2002, PG-13) |
|
| 16 |
Titanic (1997, PG-13) |
















