My Favorite Movies
| Randy4257210's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 2 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 3 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 4 |
Sing (1989, PG-13) |
|
| 5 |
Survival Quest (1989, R) |
|
| 6 |
Over the Top (1987, PG) |
|
| 7 |
Convoy (1978, PG) |
|
| 8 |
Black Dog (1998, PG-13) |
|
| 9 |
Old School (2003, R) |
|
| 10 |
Wrong Turn (2003, R) |
|
| 11 |
Action Jackson (1988, R) |
|
| 12 |
Pearl Harbor (2001, PG-13) |
|
| 13 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
| 14 |
Tears of the Sun (2003, R) |
|
| 15 |
The Whole Nine Yards (2000, R) |
|
| 16 |
The Whole Ten Yards (2003, PG-13) |
|
| 17 |
Four Brothers (2005, R) |
|
| 18 |
Ghost (1990, R) |
|
| 19 |
Wild Hogs (2007, PG-13) |


















