My Favorite Movies


  RANDYTHEVAMPIRENEWAL's Rating My Rating
1
Big Trouble in Little China (1986,  PG-13)
2
Cube Zero (2004,  R)
3
Mystery Men (1999,  PG-13)
4
Batman (1989,  PG-13)
5
4 (2007,  Unrated)
6
Teknolust (2002,  R)
7
Mean Guns (1997,  R)
8
Taboo (2002,  R)
9
Forgotten (2002,  Unrated)
10
Death of a Dynasty (2003,  Unrated)
11
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
12
Sin City (2005,  R)
13
Stay Alive (2006,  PG-13)
14
Shrek 2 (2004,  PG)
15
Buffy the Vampire Slayer (1992,  PG-13)
16
The Mask (1994,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments